do:
Eur / hod.

Potrebujem prácu

Potrebuješ prácu?

Zaregistruj sa, vyhľadávaj brigády 
a využi služby zdarma!

Pravdepodobne nie je náhoda, že si sa ocitol na tejto stránke. Ak potrebuješ prácu, si tu správne. Pokúsime  sa úplne stručne vysvetliť ako postupovať, aby si si prácu našiel. V prvom rade si treba uvedomiť, že potrebu prácu, resp. zamestnania má množstvo ľudí – každý ma na to svoje dôvody, na prvom mieste prevláda samozrejme plat, iným chýba pravidelný kontakt s ľuďmi, ďalší sa chcú sebarealizovať. Či už je to tak alebo onak, potreba práce je typická pre každého človeka, a kto prácu nemá ten ju hľadá.

Aj ty potrebuješ prácu? Si na dobrom mieste

Môžeme ti povedať, že ak potrebuješ prácu, si tu správne. Tu nájdeš krátky postup, ako postupovať a vyhľadávať medzi pracovnými ponukami, ako na ne reagovať a ako sa pripraviť  na ďalšie fázy výberu. Ak ti budú nejaké informácie nejasné, alebo sa ti zdá toho málo, odporúčame ti poradňu pre brigádnikov, kde sa dozvieš všetko do detailov. A tu je ten postup:

1. Premysli si, čo chceš robiť, kde to chceš robiť a za koľko si ochotný to robiť a v neposlednom rade aj čo ti táto práca (okrem platu) môže dať

2. Neprehľadávaj všetky pracovné ponuky „hlava-nehlava“, ale premyslene si vyfiltruj len tie, ktoré spĺňajú tvoje kritériá (môžeš si nastaviť email agenta, alebo použiť vyhľadávač pracovných ponúk)

3. Ak potrebujem prácu, nehlásim sa na úplne každú ponuku, ktorú uvidím. Takýto systém nemá vôbec zmysel a je stratou času ako pre teba, tak aj pre personalistu, či iného zodpovedného pracovníka za pracovný pohovor. Ak vidíš v ponuke požiadavky, ktoré nespĺňaš, na takúto ponuku nereaguj. Radšej si doplň zručnosti, či skúsenosti inde a reaguj na túto prácu neskôr.

4. Našiel si niekoľko vhodných ponúk, ktoré by ti vyhovovali a zároveň spĺňaš požiadavky. Môžeš reagovať na každú z ponúk, ale daj si pozor na to, aký životopis posielaš na každú z pracovných ponúk. Ak ide o ponuky s rôznou náplňou práce, priprav si aj niekoľko rôznych životopisov, aby čo najlepšie korešpondovali s danou ponukou práce. Ak zamestnávateľ vyžaduje aj motivačný list, či životopis v angličtine, nezabudni ich zaslať tiež.

5. Počkaj si na reakciu. Ak sa ti spoločnosť neozvala do 24, resp. 48 hodín, kontaktuj ich znovu (najlepšie telefonicky) a vyžiadaj si spätnú väzbu na tvoju žiadosť.

6. Ak si dostal pozitívnu reakciu na žiadosť a si pozvaný na pracovný pohovor, venuj aspoň 20-30 minút príprave na pracovný pohovor, prečítaj si nejaké články o príprave na pohovor, môžeš si vyskúšať napríklad aj simulátor pohovoru. Personalisti hovoria, že úspech na pohovore je približne na 90% zapríčinený výbornou prípravou.

Potrebujem prácu. Kde hľadať? Čo robiť?

Dúfame, že ti tento postup aspoň približne naznačil, ako postupovať ak potrebuješ prácu. Ešte sme však nespomenuli, kde vlastne takéto ponuky hľadať. Na portáli Brigada.sk nájdeš okrem aktuálnych pracovných ponúk od zamestnávateľov a personálnych agentúr,  taktiež množstvo funkcií, ktoré ti uľahčia hľadanie práce a zvýšia šancu na jej získanie. Brigada.sk to je:

Ak potrebuješ prácu a si rozhodnutý spraviť  pre jej získanie viac  ako ostatní, klikni na >>REGISTRÁCIA<< a naplno využívaj všetky funkcie, ktoré ti zadarmo ponúkame.

Prajeme veľa úspechov v budúcej práci! 

  • Registrácia
    • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
    • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

30.03.2022

Poradňa pre zamestnávateľov inzerentov

Ako správne narábať s naším portálom a ako si získať, čo najviac brigádnikov? Poradňa nie je iba pre brigádnikov, ale i zamestnávateľov, ktorí to na našom portály ešte nepoznajú a potrebujú poradiť!

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis