do:
Eur / hod.

Študentský beh 10.11.2013

Študentský beh 10.11.2013

05.11.2013

Využite poslednú možnosť prebehnúť sa po Starom moste cez Dunaj. Tretí ročník Študentského behu sa uskutoční v nedeľu 10. novembra 2013 pri príležitosti Medzinárodného dňa študentov. Záštitu pod týmto podujatím prebral primátor mesta Bratislava doc. RNDr. Milan Ftáčnik, Csc.

Cieľom podujatia je pripomenúť si novembrové udalosti rokov 1939 a 1989. Udalosti, ktoré zmenili našu spoločnosť a sú pre nás stále významné, či si na ne spomíname, alebo nie. 17. novembra 1939 totiž odvážne povstali pražskí vysokoškoláci proti nacizmu a fašizmu šíriacemu sa Európou. O pol storočie neskôr, 16. novembra 1989 v Bratislave a 17. novembra 1989 v Prahe, to boli opäť mladí ľudia, ktorí spustili proces konca socialistického režimu, vlády jednej – komunistickej strany v bývalom Československu. V tom čase, kto si na to nespomína, študenti bežali pred policajtmi. V dnešnej dobe, našťastie, bežia študenti, a nie len oni, za podpory a ochrany polície.

Hlavnou myšlienkou projektu je podpora športovej aktivity u mladých ľudí, u študentov a všetkých, ktorí si chcú pripomenúť, že v minulosti tiež boli študentmi. Názov Študentský beh v sebe zahŕňa širokú škálu ľudí, ktorí majú pozitívny vzťah k vzdelávaniu, športu a v neposlednom rade chcú stráviť príjemný deň a urobiť niečo pre svoje zdravie. Zabehať si môže prísť každý, každý bol predsa študentom! Pre bývalých študentov, ktorí sú teraz už v dôchodkovom veku, je štartovné zadarmo.

Všetky informácie o behu sú na stránke www.behsity.sk. Registrácia prebieha na stránke www.mojevent.sk. Pre každého on-line zaregistrovaného bežca máme pripravený darček - telovú kozmetiku Fa a vrecúško na topánky od spoločnosti DHL. Registrovať sa je možné aj na mieste akcie, vo vestibule Študentských domov Ľ. Štúra od 9:00 do 10:30 hod. Štart behu je o 11:00 hod.

Trasa dlhá 12 500 metrov vedie zo študentského mestečka popri vysokých školách, od Elektrotechnickej fakulty k Prírodovedeckej fakulte, popri FTVŠ pri moste Lafranconi. Beh ďalej pokračuje k nábrežiu Dunaja až k Filozofickej fakulte odkiaľ sa pobeží cez Starý most a vracia sa nazad po petržalskej hrádzi. Záver je cez most Lafranconi späť, až do cieľa v Mlynskej doline. Trať vedie po asfalte. Od 1.11. je Starý most pre verejnosť uzavretý, takže Študentský beh je posledná možnosť prebehnúť sa po Starom moste pred jeho rekonštrukciou!

Zatiaľ najrýchlejší čas na tejto trati dosiahol minulý rok 43-ročný Róbert Valiček, z klubu Obalservis Košice, 42 minút a 54 sekúnd.

Za Starým mostom, približne v polovici trate, je pre bežcov pripravená občerstvovacia stanica vo forme teplého čaju, vody Saguaro a jontového nápoja Nuun. V cieli každého čaká malé občerstvenie a pre víťazov zaujímavé ceny od partnerov behu. Ocenení budú traja najlepší z 10 kategórií.


Sprievodné podujatie behu na hlavnej trati je beh s kočíkom s Dôverou. Trasa behu s kočíkom vedie od občerstvovacej stanice pri Starom moste po nábreží a späť. Dĺžka trate je 1 000 metrov. Registrácia bežcov je pri Starom moste, na petržalskej strane, od 10:30 hod, štartovné je zdarma. Štart behu s kočíkom s Dôverou je o 11:10 hod. Každý, kto sa zúčastní, získa pamätnú medailu. Najrýchlejší muž a najrýchlejšia žena so svojim dieťatkom aj vecnú cenu.

Podujatie sa uskutoční pod záštitou primátora mesta Bratislava doc. RNDr. Milana Ftáčnika, Csc., ktorý je stále aktívny bežec a akciu opäť rád podporí. Organizátorom podujatia je agentúra Quinta Essentia a mesto Bratislava.

Študentský beh pri príležitosti Medzinárodného dňa študentov

  • Registrácia
    • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
    • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

02.11.2020

Máme pre teba novinku: Online životopis

Brigada.sk prináša ďalšiu zo svojich praktických služieb pre brigádnikov. Práve teraz je to nová služba na tvorbu online životopisov. Čo všetko v sebe skrýva a ako ti bude nápomocná?

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis