do:
Eur / hod.
Pridať TOP brigádu

TOP brigády

Termín:
dlhodobá brigáda
Kde:
Bratislava
Odmena:
5,50 € (hod.)
Na pozíciu office manažérky hľadáme šikovnú študentku ktorej náplňou práce budú: - administratívne práce - správa pošty - starostlivosť o chod kancelárie - občasná ...
Termín:
dlhodobá brigáda
Kde:
Bratislava
Odmena:
5,50 € (hod.)
Hľadáme novú šikovnú kolegyňu na pozíciu asistentky - našej office manažérky, ktorej náplňou práce budú najmä: - Administratívne práce - Pošta - Písanie blogov a článkov na ...
Termín:
dlhodobá brigáda
Kde:
Bratislava
Odmena:
dohodou
Programovanie webových stránok, internetových a intranetových aplikácii, systémov, portálových riešení
Termín:
dlhodobá brigáda
Kde:
Bratislava
Odmena:
4,70 € (hod.)
 administratívna podpora členov tímu pre oddelenia HR, FIN  samostatné riešenie zverených úloh  príprava prezentácií, tabuliek  spracovanie dokumentov, ...
Termín:
od 3.10.2022 (Po) do 7.10.2022 (Pi)
Kde:
BRATISLAVA
Odmena:
5,00 € (hod.)
BRATISLAVA | SUPER PRÁCA PRE CHALANOV AJ DIEVČATÁ | SEPTEMBER/OKTÓBER | 5,00€/hod./netto Ahojte, hľadáme milých ľudí, ktorí majú záujem zarobiť si počas októbra. ...
Termín:
dlhodobá brigáda
Kde:
Bratislava
Odmena:
5,00 € (hod.)
Brigáda je vhodná pre stredoškolákov s ukončeným 1. ročníkom na strednej škole. Ide o nenáročnú prácu a nevyžaduje veľa času. Brigáda je na zmluvu - dohodu o brigádnickej práci ...
Termín:
od 23.11.2022 (St) do 22.12.2022 (Št)
Kde:
Bratislava
Odmena:
7,00 € (hod.)
hľadáme 2 šikovných, sympatických a zodpovedných ľudí na brigádu Vianočných trhov v Bratislave (24.11 -22.12.2022) Veľmi dôležitá je výborná komunikatívnosť. Náplň ...
Termín:
dlhodobá brigáda
Kde:
Bratislava
Odmena:
12,50 € (hod.)
Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť so stabilným finančným zázemím a s perspektívou rastu zaoberajúca sa servisom plastových okien .
Termín:
dlhodobá brigáda
Kde:
Žilina
Odmena:
5,50 € (hod.)
Hľadáš brigádu a máš 17 a viac rokov? Tak poď brigádovať k nám do detského centra, KONGO v Žiline. Počas celého roka, cez víkendy, sviatky, prázdniny. Náplňou práce je obsluha ...
Termín:
dlhodobá brigáda
Kde:
celé Slovensko
Odmena:
úkolovo
Autor odborných textov – ideálne pre čerstvých absolventov a mamičky na materskej Miesto práce: práce z domu Termín nástupu: ihneď Druh pracovného pomeru: brigáda, práca na plný ...

Správy

4 otázky, ktoré by si sa mal spýtať predtým, ako si vyberieš povolanie
4 otázky, ktoré by si sa mal spýtať predtým, ako si vyberieš povolanie

19.09.2022

Nájsť si prácu alebo brigádu, ktorá jednak pokryje všetky tvoje výdavky, náklady na život a ...

všetky správy

Diár brigádnika

Pornikárky: Kým ste mladí, treba vyskúšať všeličo.
Pornikárky: Kým ste mladí, treba vyskúšať všeličo.

14.06.2018

Prinášame vám interview s Aďou, Romčou a Zdenkou - babami, ktoré dali úplne nový nádych ...

zobraziť všetky

Blogy

Ako začať brigádovať ...

11.01.2013

Ste študent strednej alebo vysokej školy? Máte dostatok voľného času? Chceli by ste svoj čas ...

viac

Čo Vám môže brigáda priniesť

11.01.2013

Na začiatku je dobré si povedať, čo Vám môže brigáda do života dať. Je tu hneď niekoľko ...

viac

Výrok na dnes 3.10.2022

Existuje mnoho vecí, ktoré tvoria úspech. Nerád robím len veci, ktorá rad robím. Rád robím veci, ktoré pomáhajú spoločnosti uspieť. Netrávim čas robením svojich obľúbených vecí.

 

MICHAEL DELL

Portál Brigada.sk

Portál Brigada.sk je inzertným portálom s bohatou ponukou brigád pre študentov od relevantných personálnych agentúr a firiem. Ak má užívateľ záujem o niektorú z ponúk portálu, zaregistruje sa na www.brigada.sk, vyhľadá si brigádu a kontaktuje priamo zamestnávateľa (inzerenta brigády).


Študentské brigády ponúkané na portáli Brigada.sk sú nie len brigády na leto, ale aj dlhodobé brigády počas celého roka v rôznych kategóriách – administratívne práce, pomocné práce, brigády čašník, barman, brigády v hotelierstve, cestovnom ruchu a pod. Na portáli sú dostupné aj rôzne funkcie, ktorých cieľom je uľahčiť  mladým ľuďom hľadanie brigády a pomôcť im v lepšom uplatnení sa na trhu práce. Ide o funkcie ako email agent – pravidelné ponuky na váš email,  kalkulačka výplaty a odvodov z brigády, simulátor pracovného pohovoru pre rôzne brigádnické pozície, kalendár podujatí  veľtrhy práce, konferencie, prednášky a workshopy vhodné pre študentov a absolventov. Novinkou portálu  sú bezplatné on-line vzdelávacie kurzy , kde môže účastník získať aj certifikát o absolvovaní.Viac 

Všetky dôležité informácie a vzory dokumentov - životopis, motivačný list, žiadosť o brigádu, užívatelia nájdu v Spravodajstve pre brigádnikov a poradni portálu Brigada.sk. V spravodajstve pre brigádnikov je možné nájsť vždy aktuálne informácie z trhu práce, týkajúce sa najmä dohôd o brigádnickej práci študenta - brigád. Podmienky platné pre brigády sa nepretržite menia, a preto je dôležité tieto zmeny sledovať. Našich užívateľov v spravodajstve vždy v predstihu informujeme o chystaných zmenách, ktoré ovplyvňujú brigády. Zaujímavou a inšpiratívnou súčasťou portálu sú aj pravidelne publikované rozhovory s osobnosťami zo Slovenska, ktoré píšu o svojich brigádach, začiatkoch pracovnej kariéry, či podnikania.

Ak máte záujem o letnú brigádu, dlhodobú brigádu, krátkodobú brigádu, či pracovnú stáž, ste na tom správnom mieste. Na portáli Brigada.sk vám prinášame pravidelne aktualizované ponuky na brigády od relevantných personálnych agentúr a zamestnávateľov. Ponuky ako aj ich inzerentov pravidelne kontrolujeme - neseriózne a podvodné brigády u nás nemajú miesto. V prípade podozrenia majú aj užívatelia - brigádnici nahlásiť neserióznu a neaktuálnu ponuku. Zaregistrujte sa alebo sa prihláste vpravo hore a využívajte všetky funkcie portálu, ktoré ponúkame všetkým registrovaným užívateľom zadarmo.


Počas roka sa štruktúra aj počet brigád mení. Najväčší počet brigád dosahuje portál spravidla v období marec – jún, následne pozvoľna klesá  až do novembra. V decembri pribúdajú sezónne brigády – výpomoc v nákupných centrách, predajniach a službách pre zákazníkov ako aj na brigády na vianočných trhoch.


Čo sa týka záujmu o brigády, ten je najväčší v mesiacoch máj – júl, pričom úplne najvyššiu návštevnosť dosahuje portál koncom júna, resp. začiatkom júla, to znamená v období konca školského roka. V tomto čase sú návštevníkmi prevažne mladí ľudia – študenti a absolventi stredných a vysokých škôl, ktorí hľadajú letné brigády. Niektorým z nich sa podarí nájsť nie len brigádu na leto, ale zamestnávatelia sú s nimi tak spokojní, že im ponúknu brigádovanie aj počas ďalších mesiacov roka. Ak študent stíha brigádu popri škole, túto ponuku by nemal odmietnuť.


Získavať prax na stážach a brigádach je veľmi dôležitá súčasť prípravy na pracovnú kariéru a budúcu profesiu. Študent, ktorý počas študentských čias absolvuje viacero brigád, nadobúda bohaté pracovné skúsenosti, osvojuje si odborné zručnosti a najmä si zvyká na pracovné prostredie, sa vie oveľa lepšie uplatniť na trhu práce ako študent, ktorý popri štúdiu nebrigádoval vôbec, a to ani cez letné prázdniny, kedy mal voľno.


Je známe, že možnosti na brigády sú v jednotlivých regiónoch Slovenska rôzne,  tak ako sú rôzne aj platové a pracovné podmienky. Čo sa týka platového ohodnotenia sú brigádnici najlepšie ohodnotení už dlhodobo na západnom Slovensku, pričom medzi okresnými mestami vynikajú najmä brigády v Bratislave. V Bratislave a okolí zároveň neustále registrujeme aj najväčší počet brigád (prác na dohodu) v rôznych oblastiach.


Naopak na východnom Slovensku je situácia opačná, vo väčšine okresných miest a ich okolí sa brigády vyskytujú v oveľa menšom počte. Výnimkou sú len krajské mesta Prešov a Košice. Brigády v Košiciach sa vyskytujú na portáli pomerne často – ide prevažne o ľahšie pomocné práce, práce na stavbách a brigády v nákupných centrách.


Samostatnou kategóriou portálu sú brigády v zahraničí. Mladí ľudia majú možnosť vyhľadávať medzi stovkami pracovných ponúk na brigády v zahraničí. Práca na dohodu v zahraničí je ponúkaná ako v členských krajinách Európskej únie, tak aj v krajinách ako USA, Japonsko, Švajčiarsko, či Kanada. Pri takýchto brigádach si treba vždy hlavne overiť, aká agentúra vám brigádu sprostredkúva. Pri niektorých agentúrach totiž nemožno hovoriť o serióznosti a záujemcovia sa neraz vrátia sklamaní, keďže agentúra im nebola schopná brigádu zabezpečiť. Na portáli Brigada.sk nájdete vždy overené a relevantné sprostredkovateľské agentúry, ktoré ponúkajú brigády v zahraničí už dlhé roky a majú v tejto oblasti značné skúsenosti.


Ak stál váhate nad tým, či si hľadať brigády, je potrebné si uvedomiť niekoľko základných vecí, a to:

1. Prečo si hľadáte brigádu?

2. Čo vám brigáda prinesie?

3. Na úkor čoho budete brigádovať?

 

1. Ak si hľadáte brigádu výhradne len kvôli zárobku, nie je to tá úplne najlepšia cesta. Samozrejme zárobok je aj pri brigáde dôležitý, avšak nemali by ste sa sústrediť v prvom rade na to, koľko na brigáde zarobíte, ale tiež na to, aká bude vaša náplň práce a čo vám brigáda môže do života (osobného aj pracovného) dať. Čo môžete získať tým, že budete brigádovať, ako vás to môže posunúť a pomôcť vám neskôr pri budovaní kariéry a hľadaní práce na trvalý pomer. Vyberajte si a reagujte na brigády, ktoré súvisia s profesiou, ktorú by ste chceli v budúcnosti vykonávať.

 

2. Brigáda by vám nemá prinášať len finančnú hodnotu, ale aj nefinančnú. Sú ňou pracovné skúsenosti (prax), odborné zručností, nové kontakty a pod. Niekedy je brigáda s nižšou odmenou, ale lepšími možnosťami na kariérny rast oveľa lepším riešením ako brigáda, ktorá má síce zaujímavý nástupný plat, no nemá žiadne možnosti kariérneho postupu.

 

3. Ak si hľadáte brigádu, je veľmi dôležité zvážiť, či nebudete brigádovať na úkor niečoho iného, čo je pre vás taktiež dôležité. Najmä popri štúdiu na niektorých školách je takmer nemožné stíhať ešte aj brigádu. V tomto prípade je lepšie počkať do letných prázdnin a nájsť si brigádu na leto.

 

Ak ste sa práve rozhodli, že je ten správny čas, ponúkame vám neobmedzené možnosti vo vyhľadávaní brigád na Slovensku aj v zahraničí. Stačí už len nájsť brigádu podľa vašich predstáv, osloviť zamestnávateľa, ktorý brigádu inzeroval a vaša cesta za získavaním pracovných skúseností sa môže začať.

Ešte jedno upozornenie na záver: Nikdy nepracujte bez pracovnej zmluvy. Dohoda o brigádnickej práci študenta, ktorú so zamestnávateľom uzatvárate je nevyhnutnou súčasťou a nikdy by ste nemali súhlasiť s tým, ak túto zmluvu zamestnávateľ nevyžaduje. V dohode sú presne stanovené práva a povinnosti brigádnika a rovnako tak aj zamestnávateľa. Pri každom porušení podmienok sa môžete odvolávať na zmluvu, ktorú ste uzavreli a podpísali. Práca na čierno nesie zo sebou veľa rizík (okrem toho, že je takáto práca nezákonná) ako je nevyplatená mzda, porušovanie pracovných podmienok, vašich práv a pod.

 

Zostáva nám už len popriať veľa šťastia a trpezlivosti pri hľadaní brigády!Menej

  • Registrácia
    • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
    • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

30.03.2022

Poradňa pre zamestnávateľov inzerentov

Ako správne narábať s naším portálom a ako si získať, čo najviac brigádnikov? Poradňa nie je iba pre brigádnikov, ale i zamestnávateľov, ktorí to na našom portály ešte nepoznajú a potrebujú poradiť!

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis