do:
Eur / hod.

Hľadám financie

Hľadáš financie?

Hľadaj medzi stovkami brigád a zabezpeč si pravidelné financie!

Ak hľadáš financie, si tu správne! Máme pre teba niekoľko tipov a odporúčaní ako nájsť financie, resp. možnosti spoľahlivého zárobku a hoci sa určite pravidelne stretáš s množstvom lákavo vyzerajúcich ponúk (najčastejšie na prácu z domu na internete), vedz, že toto nie je tá správna cesta ako si zarobiť. Pravidelný a istý zárobok bez vstupných poplatkov môže pre študenta priniesť jedine seriózna brigáda.

Hľadám financie už niekoľko mesiacov a nič!

Hľadať financie, resp. možnosti ako si zarobiť, nie je tak celkom jednoduché hlavne v regiónoch s vysokou nezamestnanosťou a všeobecne v dobe kedy situácia ohľadom zamestnanosti nie je práve ideálna. Nie je nič výnimočné, ak na jednu pracovnú pozíciu reaguje aj niekoľko desiatok, či nebodaj stoviek uchádzačov. Aká je asi pravdepodobnosť, že vyberú práve mňa? Určite nižšia ako by týchto uchádzačov  bol menej ako desať. Spoločnosti sú momentálne jednoznačne vo výhode, keďže majú na výber vždy z viacerých uchádzačov na jednu pracovnú pozíciu.

Na Slovensku je v tomto situácia úplne kritická, keďže sa veľká väčšina podnikov a tým pádov aj pracovných pozícií, vrátané brigád, sústredí do hlavného mesta. Brigády v Bratislave sú už dlhodobo kategóriou, v ktorej evidujeme najviac brigád.

Nič však nie je stratené ani v prípade, že si z iného regiónu Slovenska, len musíš počítať s tým, že pri hľadaní to budeš mať pravdepodobne trochu náročnejšie. Na čo by si však nemal zabúdať v oboch prípadoch je dostatočná príprava. Napísať si dobrý životopis by mal byť úplný základ. Napriek tomu sa personalisti stretávajú so stále veľkým počtom zlých životopisov s gramatickými chybami, chýbajúcimi údajmi a zlou úpravou. Rovnako je dôležitá aj príprava na pracovný pohovor, ktorú podceňuje veľká väčšina uchádzačov. Najmä ak sa na pozíciu hlási niekoľko desiatok uchádzačov,  sú dôležité všetky kroky vo výberovom procese a o prijatí a neprijatí rozhoduje úplne každý detail.

Financie pri brigáde nie sú všetko

Veľký pozor by si mal dať na to, aké ponuky na brigády budeš hľadať. Mzda by nemala byť jediným kritériom pri tvojom rozhodovaní o reagovaní na brigádu. Vysoká mzda sa totiž nemusí spájať s dobrou brigádou, ale často je za tým niečo úplne iné. V najlepšom prípade nejde o úplne podvodnú ponuku, v tých lepších prípadoch ide "len" o zavádzanie, kedy až pri pohovore zistíš, že plat je v skutočnosti o niečo nižší, no a v tom najlepšom prípade ide o brigádu, pri ktorej sú vyžadované rôzne odborné zručnosti a niekoľkoročná prax. Tu je na tvojom zvážení, či tieto podmienky spĺňaš. Ak áno, nemali by si váhať reagovať aj na takúto brigádu, ak však nie, na brigádu nereaguj, tvoje šance na získanie takejto brigády sú v tomto prípade nulové.

Viac ako mzda môžu byť cenné praktické skúsenosti , ktoré na brigáde získaš, či kontakty, ktoré ti môžu pomôcť v budúcnosti.

Ak máš záujem o brigádu, portál Brigada.sk ti ponúka bohatú ponuku brigád na Slovensku aj v zahraničí a okrem toho množstvo funkcií, ktoré ti dajú možnosť napísať si super životopis, pripraviť sa na pohovor, vyrátať si výšku výplaty a mnoho iného. Stačí sa len zaregistrovať a všetky funkcie máš k dispozícií.

 

>>REGISTRÁCIA<<

  • Registrácia
    • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
    • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

30.03.2022

Poradňa pre zamestnávateľov inzerentov

Ako správne narábať s naším portálom a ako si získať, čo najviac brigádnikov? Poradňa nie je iba pre brigádnikov, ale i zamestnávateľov, ktorí to na našom portály ešte nepoznajú a potrebujú poradiť!

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis