do:
Eur / hod.

Novinky a zmeny na portáli

 
Novinky a zmeny na portáli

23.12.2013

Na základe testovania portálu užívateľmi, prešiel portál Brigada.sk v decembri viacerými zmenami, ktoré majú za cieľ vytvoriť čo najviac priateľské prostredie pre užívateľov, v snahe uľahčiť hľadanie brigády na maxmimum. Vykonané zmeny sa týkajú vyhľadávania brigád, registrácie, bezpečnosti užívateľa, interakcie na sociálnych sieťach a pod.

Bezpečnosť užívateľa - aktivačný kód, zabudnuté heslo

Bezpečnosť užívateľov portálu je pre nás prvoradá. Na portál bolo pridaných niekoľko nových bezpečnostných prvkov, ktoré užívateľa maximálne ochránia pred zneužitím jeho účtu:

 • Registrácia užívateľa. Do registrácie užívateľa bolo pridané verifikovanie účtu prostredníctvom aktivačného kódu. Tento aktivačný kód príde na zadanú emailovú adresu. Znamená to, že na portál vás nezaregistruje nikto bez vášho súhlasu. Konto verifikujete zadaním aktivačného kódu do profilu, alebo kliknutím na odkaz v mailovej správe, ktorý účet verifikuje.

   

 • Zabudnutie hesla. Pri zmene hesla odteraz po kliknutí na možnosť "Zabudol som heslo" a zadaní login (emailovej adresy) nebude heslo zmenené okamžite. Vygenerovaný bude link pre zmenu hesla, ktorý bude zaslaný na emailovú adresu užívateľa, ktorý požiadal o zmenu hesla. Po kliknutí na tento link bude vygenerované nové heslo, ktoré bude na email zaslané, až v tom momente bude staré heslo nefunkčné a nahradí ho nové platné heslo. To už len jednoducho stačí zadať pri prihlasovaní sa na portál. 

Vyhľadávač brigád

Podstatnou zmenou z hľadiska funkcionality prešlo vyhľadávanie brigád. Doteraz mali užívatelia možnosť pri hľadaní zvoliť ako pri brigádach na Slovensku, tak aj v brigádach v zahraničí, len jednu lokalitu a jednu kategóriu. Po zmene už môže užívateľ zvoliť ľubovoľné množstvo okresov a kategórií, v ktorých brigádu hľadá. 

 

 • Pre užívateľa môže byť vhodné ak napríklad hľadá brigádu v zahraničí, zvoliť zároveň viac krajín. Ak hľadá napríklad nemecky hovoriace krajiny, môže si zvoliť zároveň hľadanie brigád v Rakúsku, v Nemecku aj vo Švajčiarsku. 

 • Ďalšou zmenou vo vyhľadávaní je voľba časového úseku, v ktorom chce užívateľ brigádovať. Výsledok vyhľadávania mu zobrazí všetky brigády, ktoré je možné vykonávať v tomto období.

 • Do vyhľadávača bola pridaná možnosť vyhľadávať brigády podľa mzdy. Užívateľ vo vyhľadávačia zvolí spodnú hranicu hodinovej mzdy, za ktorú je ochotný brigádovať.

Prepojenie so sociálnymi sieťami

Keďže sociálne siete vládnu svetu, aj na portáli Brigada.sk sa snažíme zachovať trend a dať možnosť užívateľom jednoducho zdieľať obsah z portálu na sociálnu sieť, na ktorých sú užívatelia činní, a to aj prepájaním portálu s viacerými sociálnymi sieťami

 • Pre väčšiu interakciu na sociálnych sieťach majú užívatelia portálu možnosť odteraz každú brigádu zdieľať na sociálnych sieťach Facebook, Twitter, Google+ a LinkedIn. Vľavo pri každej brigáde sa nachádza panel s pluginmi sociálnych sietí. Ak je užívateľ na niektorej z nich prihlásený, môže okamžite po kliknutí zdieľať brigádu.

 • Novinkou je aj to, že už máte možnosť nájsť Brigada.sk na Google+. Pre užívateľov, ktorí využívajú túto sociálnu sieť, nájdu všetky najdôležitejšie informácie z portálu aj jeho zákulisia. 

 

 • Registrácia
  • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
  • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

30.03.2022

Poradňa pre zamestnávateľov inzerentov

Ako správne narábať s naším portálom a ako si získať, čo najviac brigádnikov? Poradňa nie je iba pre brigádnikov, ale i zamestnávateľov, ktorí to na našom portály ešte nepoznajú a potrebujú poradiť!

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis