do:
Eur / hod.

Oslavujeme 10 rokov portálu Brigada.sk!

 
Oslavujeme 10 rokov portálu Brigada.sk!

17.06.2015

Ten čas ale letí! Dnes je tomu presne 10 rokov, čo ste si mohli prvýkrát kliknúť na portál Brigada.sk a nájsť si vďaka nemu brigádu. Odvtedy si už u cez nás našlo brigádu tisícky používateľov. No my pokračujeme ďalej a chystáme pre vás stále nové vychytávky. Zaspomínajte si s nami čo sa nám za 10 rokov podarilo a ako sa portál vyvíjal do dnešnej podoby.

História portálu sa začala písať 17. júna 2005, kedy ste si prvýkrát mohli pozrieť stránku Brigada.sk, ktorá mala úplne inú podobu ako je tá dnešná, verní sme zostali len zelenému odtieňu. Možno si niektorí pamätníci spomenú ešte na starú verziu portálu, ktorú ste mohli vidieť až do jesene 2012. Ak si nespomínate, môžete si ju pripomenúť spolu s nami.


Takto sme vyzerali v júni 2005 :)
Nájdite 10 rozdielov ;)

 

Portál čakala dlhá a nie vždy jednoduchá cesta, každý úspech nás však posúval ďalej a chceli sme brigádnikom aj zamestnávateľom ponúkať stále lepší servis. Nakoľko sa nám to darí, je na vašom posúdaní. Ideme stále ďalej!

 

Stále viac brigád na Slovensku aj v zahraničí

Čo nás teší najviac je, že ponuka brigád je neustále bohatšia a rôznorodejšia. Aktuálne na portáli nájdete okolo 400 ponúk na brigády na Slovensku a približne rovnaký počet aj v zahraničí. Nadviazali sme viacero dlhodobých spoluprác vďaka ktorým na jednom mieste vidíte veľkú časť ponúk z celého Slovenska. Nechceme však poľaviť a aj naďalej sa budeme snažiť ponuku brigád rozširovať. 

 

Prelomová kalkulačka výplaty a odvodov

Ak sme na niečo hrdí, je to práve kalkulačka výplaty a odvodov. Táto užitočná pomôcka nám jasne ukázala, že chcete vedieť čo sa s vašim zárobkom deje a to nás teší. Zavideli sme ju ako reakciu na odvody dohodárov v roku 2013, kedy sme asi všetci mali trochu chaos v tom aké odvody treba zrazu platiť, prečo a kam. Vytvorili sme úplne jednoduchú pomôcku, ktorá vám okamžite ukáže čo sa deje s vašou výplatou. 

 

A nemusíte sa báť, kalkulačku aktualizujeme vždy, keď nastane nejaká novinka. Naposledy začiatkom tohto roka, kedy sa zase raz menila výška odvodov pre brigádnikov. A viete koľkí z vás si denne rátajú svoju výplatu v kalkulačke? V priemere viac ako 500 za deň! Za rok je to okolo 200 tisíc z vás :)

 

Nové funkcie, pravidelné spravodajstvo, nová poradňa aj rozhovory

Kalkulačka však nebola jediným počinom, ktorý sme vytvorili za toto obdobie. Už dlhú dobu ste sa mohli dozvedieť rôzne dôležité informácie v našej poradni. Táto si prešla svojou prestavbou v minulom roku a v súčasnosti pokrýva viac ako 25 rôznych tém od životopisu, pracovného pohovoru až po podanie daňového priznania, či povinnosti absolventov.


Okrem poradňe však už niekoľko rokov môžete nájsť články na aktuálne témy v našom spravodajstve. No a nemôžeme zabudnúť ani na Diár brigádnika, kde si pravidelne môžete čítať rozhovory s rôznymi známymi ľuďmi - podnikateľmi, spevákmi, hercami, spisovateľmi a rôznymi ďalšími osobnosťami, ktorí rozprávajú o svojich začiatkoch na brigádach, o tom ako začínali s podnikaním, či ako štartovali svoju kariéru. Je úžasné, že už viac ako 30 osobností zo Slovenska sa rozhodlo podeliť s nami o svoje príbehy. 


No okrem spravdajstva, poradňe a diára, sme si pre vás pripravili aj rôzne ďalšie vychytávky, ktoré si môžete na Brigada.qk vyskúšať a využívať ich ako pomôcku pri hľadaní zamestnania. Unikátny simulátor pohovoru, ktorý otestuje ako ste pripravený na pracovný pohovor. Môžete sa vyskúšať už pre rôznych pozícií. 


Ak si chcete doplniť nejaké zručnosti, nemali by ste váhať nad absolvovaním našich bezplatných online kurzov. Ak sa vám podarí úspešne absolvovať aj záverečný test, máme pre vás pripravený aj certifikát. Vybrať si môžete momentálne z dvoch kurzov - finačná gramotnosť a soft skills. 


Zabudnúť nemôžeme ani na katalóg pracovných pozícií, kde nájdete ich stručný popis, najčastejšie požiadavky zamestnávateľov a náplň práce viac ako 20 brigádnických pozícií, alebo kalendár eventov, kde nájdete podujatia určené najmä pre študentov, ktoré sa v blízkej budúcnosti chystajú. 

  

Brigada.sk už aj v tabletoch a mobiloch

Úplnou novinkou, ktorú sme spustili doslova len pred pár dňami a ktorá nám robí radosť je android aplikácia Brigada.sk. Za tri týždňe si appku stiahlu už okolo tisíc z vás. Dúfame, že vám naša appka zasa o niečo uľahčí hľadanie brigády a pomôže vám tak naštartovať vašu kariéru. 


Práve vďaka vám, vašim názorom a vašek aktivite má zmysel to, čo robíme. Ďakujem, že ste nám aj po 10 rokoch stále verní a dúfame, že nám zachováte priazeň aj do ďalších 10 rokov! :)

 

Ďakujeme! :)

  • Registrácia
    • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
    • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

30.03.2022

Poradňa pre zamestnávateľov inzerentov

Ako správne narábať s naším portálom a ako si získať, čo najviac brigádnikov? Poradňa nie je iba pre brigádnikov, ale i zamestnávateľov, ktorí to na našom portály ešte nepoznajú a potrebujú poradiť!

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis