do:
Eur / hod.

Čo všetko vám uľahčí registrácia na Brigada.sk?

Čo všetko vám uľahčí registrácia na Brigada.sk?

23.08.2013

Ak ste sa rozhodli nájsť si nejakú brigádu, portál Brigada.sk vám v tom môže určite pomôcť. Nie každý však využíva všetky možnosti, ktoré portál ponúka, hoci by mu mohli pri hľadaní výrazne pomôcť. Úplným základom je registrácia brigádnika. Bez registrácie nemôžete využívať rôzne služby a ani reagovať na jednotlivé brigády.

Dôvod prečo to nejde bez toho je celkom jednoduchý. Spamovanie na internete sa stalo veľmi obľúbeným hobby niektorých ľudí a hoci sa nedá stopercentne takýmto spamerom zabrániť, registrácia, pri ktorej sa vyžaduje e-mailová adresa ich často odláka. Naopak seriózni brigádnici môžu svojou registráciou získať rôzne výhody, ktoré brigádnický portál Brigada.sk ponúka.

 

Životopis

Portál vám po registrácii ponúka možnosť vytvorenia svojho vlastného životopisu podľa šablóny. Jednoducho len vyplníte kolónky, ktoré sú do životopisu potrebné a životopis môžete pokojne posielať zamestnávateľom, na ktorých ponuky reagujete. Ak sa napriek tomu rozhodnete napísať životopis podľa seba vo formáte .doc alebo .pdf, prečítajte si predtým článok, ktorý vám poradí ako napísať dobrý životopis.

 

Reakcie na brigády

Ako registrovaný a prihlásený užívateľ máte možnosť vidieť kontakty na všetkých zamestnávateľov inzerujúcich brigády na portáli Brigada.sk. Ak vás nejaká brigáda upúta snažte sa na ňu reagovať čo najskôr. V kontakte je uvedené telefónne číslo, e-mail a kontaktná adresa na zamestnávateľa. Môžete si teda vybrať akou formou ho kontaktujete. Najviac sa odporúča ho kontaktovať telefonicky, hlavne v prípade ak na e-mailovú správu dlhšie nereaguje (pozn. dlhšie = do 24 hodín).

 

E-mail agent

Jedna z veľmi užitočných funkcií, ktorá vám môže ušetriť veľmi veľa času je e-mail agent.  Napriek tomu ju využíva len malé percento užívateľov. Ide o jednoduché zadefinovanie agenta, ktorý bude vyhľadávať aktuálne brigády na Slovensku alebo v zahraničí podľa vami zadaných požiadaviek. Ak si napríklad z Košíc a  nechce sa ti do vyhľadávača vždy pracne zadávať brigády Košice, nadefinuj si email agenta tak, že ti bude posielať pravidelne do mailovej schránky brigády z okresu Košice.

 

Zážitky z brigády

V prípade ak sa vám stane na brigáde niečo vtipné, zaujímavé o čo by ste sa radi podelili s ostatnými, máte jedinečnú možnosť tak urobiť prostredníctvom jednoduchého formuláru po prihlásení sa do vášho konta. Vaše vtipné príspevky radi uverejníme v lifestyle magazíne – Diár brigádnika, samozrejme anonymne Smile

 

Podnety

Ak máte nejaké nápady, ako by sme mohli spraviť portál Brigada.sk lepším a užitočnejším pre brigádnikov, máte možnosť nám napísať vaše nápady a pripomienky. Každú jednu si prečítame a vaše nápady sa budeme snažiť na portál zaviesť v čo najkratšej dobe. Aj súčasná podoba portálu, je z časti odrazom požiadaviek, pripomienok a nápadov užívateľov.

 

Obľúbené brigády

Ak vás nejaká brigáda zaujme a ešte nie ste pevne rozhodnutí, či chcete na ňu reagovať, označíte ju ako obľúbenú a vrátite sa k nej neskôr. Takto môžete označiť akýkoľvek počet brigád a prezerať si ich neskôr vo vašom konte v sekcii „Obľúbené brigády“.

 

Ak ešte teda nie ste zaregistrovaní, neváhajte ani chvíľu. Využívajte funkcie, ktoré sú vám ponúkané úplne zdarma či už ide o napísanie životopisu, alebo e-mail agenta. Hľadanie brigády na portáli Brigada.sk je jednoduché a hlavne vás to nič nestojí.

 

Názory brigádnikov

Tí, ktorí boli pri hľadaní úspešní nám dali o tom aj vedieť. Svoje skúsenosti s portálom Brigada.sk nám môžete opísať aj vy, napríklad prostredníctvom kontaktného formuláru,. 

  • Registrácia
    • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
    • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

30.03.2022

Poradňa pre zamestnávateľov inzerentov

Ako správne narábať s naším portálom a ako si získať, čo najviac brigádnikov? Poradňa nie je iba pre brigádnikov, ale i zamestnávateľov, ktorí to na našom portály ešte nepoznajú a potrebujú poradiť!

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis