do:
Eur / hod.

Národné dni kariéry 2014 v Bratislave

Národné dni kariéry 2014 v Bratislave

17.04.2014

Národné Dni Kariéry predstavujú jedinečné stretnutie medzi študentmi a predstaviteľmi významných spoločností. Národné Dni Kariéry sú pre študentov a absolventov prirodzený krok k úspešnej kariére. NDK sa tento rok uskutočnia v termíne 24.4.-25.4. v priestoroch hotela Crowne Plaza v Bratislave.


NÁRODNÉ DNI KARIÉRY sú najkvalitnejším pracovným veľtrhom zameraným na študentov a čerstvých absolventov. Organizátorom je AIESEC, medzinárodná organizácia riadená študentmi. V Bratislave sa veľtrh organizuje už 19. rok a pominulé roky sa organizoval aj v Košiciach. Keďže NDK v roku 2014 prichádzajú s novým konceptom, organizátori sa rozhodli pre tento rok podujatie v Košiciach neorganizovať.

Cieľom tohto ročníka je úzka spolupráca študentov a spoločností už priamo na podujatí, formou tréningov, stretnutí, osobných pohovorovinteraktívnych firemných stánkov.

Podujatie ponúka študentom počas dvoch dní unikátnu príležitosť stretnúť sa s predstaviteľmi popredných spoločností, získať informácie o budúcom zamestnávateľovi, kontakty na personalistov či nadviazanie spolupráce so spoločnosťami v oblasti stáží a diplomových prác.

 

Národné dni kariéry 2014 | Získaj odbornú stáž alebo letnú brigádu

Zúčastnené spoločnosti ponúkajú predovšetkým technické, konzultantské, administratívne pozície, či miesta vhodné pre študentov a absolventov v oblasti ľudských zdrojov a predaja.

Neoddeliteľnou súčasťou NDK je aj sprievodný program. Prebiehajú odborné prednášky a tréningy, účastník získava praktickú skúsenosť  využiteľnú v osobnom aj pracovnom živote. Tento rok sa program zameriava na dve veľmi podstatné skupinyštudentovabsolventov, ktorí si chcú nájsť poriadnu prácu v jednej z prestížnych firiem sídliacich na slovenskom trhu resp. na tých, ktorí si túžia založiť vlastný biznis, no nevedia, ako sa rozbehnúť a potrebujú nazbierať skúsenosti od ľudí, ktorým sa podarilo preraziť s vlastným nápadom.


Vo štvrtok 24.4. sa bude program rozbiehať s Jurajom Kováčom, ktorý nasadí budúcim podnikateľom rozbiehačskú optiku a naučí ich, ako začať podnikať s nulou na konte. V piatok 25.4. zúčastnených Michal Hromádko odnaučí od prokrastinace. Popri tom sa v priestoroch Crowne Plaza bude rozliehať smiech vďaka Ľuborovi Foltánovi a jeho prednáške Posmejme sa k úspechu. Ďalšími zúčastnenými speakrami a trénermi sú: Trend, Maxman Consultants, SAKO, Katarína Kovalčíková, Peter Krištofovič, Peter Sasín, Toastmasters, BPP, J&T, Broker Consulting, Forbes.


Vďaka exkluzívnemu mediálnemu partnerovi Zoznam.sk si budú môcť delegáti otestovať svoje IT a Office zručnosti, jazykové znalosti, svoj životopis a prípadne si ho vylepšiť. EKU – jazykový inštitút ponúkne možnosť vyskúšať si pohovor v anglickom jazyku, otestovať úroveň až zo 4 svetových jazykov. Ak účastníci nevedia, do ktorého stánku by mali smerovať ich kroky kvôli tomu, že si nie sú istí, na akú prácu sa hodia, spoločnosť Trexima im v tom určite poradí.


Cena podujatia je 2€ v prípade platby na mieste. Ak si účastník zaplatí vstupné cez internet, cena lístka sa zníži na 1€ a navyše získa možnosť prihlásiť sa na stretnutie/tréning. V cene je zabezpečený uvítací balíček, testovanie v IT a jazykových testoch, tlač životopisu priamo na podujatí a možnosť zúčastniť sa sprievodného programu.


TERMÍN KONANIA: 24.4.-25.4. 2014, 9:00 – 17:00 (resp. 16:00 dňa 25.4.)


Viac informácií o podujatí na www.ndk.sk a na Facebook fanpage /NárodnéDniKariéry.

 

  • Registrácia
    • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
    • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

30.03.2022

Poradňa pre zamestnávateľov inzerentov

Ako správne narábať s naším portálom a ako si získať, čo najviac brigádnikov? Poradňa nie je iba pre brigádnikov, ale i zamestnávateľov, ktorí to na našom portály ešte nepoznajú a potrebujú poradiť!

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis