do:
Eur / hod.

Recenzia pracovného portálu Junglee.sk

Recenzia pracovného portálu Junglee.sk

04.04.2019

Čo je dnes ľahšie ako hľadanie práce cez internet? V minulosti bolo potrebné hľadať ponuky práce v novinách, alebo zdvihnúť zadok a hľadať prácu mimo domu. Dnes stačí zapnúť počítač, notebook alebo dokonca len telefón. Možností máme neúrekom, vďačíme za to moderným technológiám a internetu.

Online pracovné portáli, ktoré sú na hľadanie pracovných pozícií vyslovene zamerané, sú nám voľne a bez poplatkov dostupné. Tieto pracovné portály zverejňujú na jednom mieste ponuky pracovných miest rôznych spoločností z rôznych odvetví. Pri hľadaní práce cez internet môžeš natrafiť na rozličné pracovné portály. Pozrime sa na online pracovný portál Junglee.sk

 Image

Čo nás pri voľbe online pracovného portálu zaujíma najviac?

1. Zverejnenie pracovnej ponuky

2. Aké rady ponúka portál Junglee.sk záujemcom?

3. Prehľadnosť portálu

4. Ako si tu nájdem svoju ideálnu brigádu?

5. Prečo použiť práve tento portál?

6. Ponúka portál Junglee.sk aj brigády a práce na dohodu?

7. A čo práca v zahraničí?

 

Spoločnosť P. J. Servis, prevádzkujúca portál Junglee, orientuje svoju činnosť na vyhľadanie a zabezpečenie brigádnikov do rôznych oblastí hospodárstva ako napríklad retail, obchod, marketing, výroba, logistika, kontrola kvality, HoReCa, administratíva, facility manažment a iné s pôsobnosťou pre celé územie Slovenskej republiky. 

 

1. Zverejnenie pracovnej ponuky

Pokiaľ máš záujem o zverejnenie tvojej pracovnej ponuky na tomto portáli, môžeš sa spoľahnúť na rýchlosť zabezpečenia služby, zväčša už do niekoľkých hodín od prijatia objednávky. Služby ktoré poskytujú, sú kvalitné, môžeš byť pokojný/á pokiaľ ide o ich profesionalitu, serióznosť, flexibilitu a individuálny prístup. Pracovný portál Junglee.sk ti ušetrí čas aj peniaze. Pokiaľ máš teda záujem o spoluprácu s týmto portálom, zašlú ti ich cenovú ponuku na akceptáciu, žiadosť o túto cenovú ponuku môžeš vyplniť priamo na stránke. Nájdeš ju v päte stránky v stĺpci Pre firmy. Uzavrú s tebou obchodný vzťah v podobe zmluvy, prípadne objednávkového formulára o poskytovaní služby. Po špecifikácii tvojich požiadaviek ti zašlú zoznam brigádnikov, ktorí spĺňajú požiadavky. Na záver sa uzatvorí dodací list so zabezpečením služby, ktorý je podkladom pre fakturáciu.

 

2. Aké rady ponúka portál Junglee.sk záujemcom?

PRIPRAV SA NA PRACOVNÝ POHOVOR – podrobný návod, ako sa na pracovný pohovor pripraviť doma, o pozitívnom prístupe, o veciach na ktoré je dôležité dbať počas pohovoru a o otázkach, ktoré môžeš klásť alebo ktoré môžu byť kladené tebe.

NAPLÁNUJ SI KARIÉRU – návod na vytvorenie svojho kariérneho plánu, ktorý opisuje potrebu vzdelávania, jazykových znalostí, upresňuje ako často je dobré meniť zamestnanie, osobné kvality a čo robiť, ak si prišiel/la o zamestnanie.

AKO NA MOTIVAČNÝ LIST – návod na napísanie motivačného listu, ktorý vysvetľuje prečo si práve ty ten pravý kandidát pre konkrétnu firmu.

ZÁSADY VYUŽÍVANIA ÚDAJOV – zhromažďujú tu rôzne druhy informácií od alebo o klientoch, podľa druhu služby, ktorú používajú.

 

3. Prehľadnosť portálu

Pri prechádzaní si stránky Junglee.sk sme si všimli, že chýba automatická ponuka pracovných pozícií. Pri voľnom hľadaní sa nám nepodarilo nájsť pracovné ponuky v oblasti hotelierstva či stavebných prác, avšak bolo tam nespočetne pracovných ponúk na manipulačné a pomocné práce, vhodné pre šikovných a silných chlapcov. Stránka je orientovaná hlavne na retail, obchod, marketing, výrobu, logistiku, kontrolu kvality, administratívu a facility manažment. Pokiaľ do okienka Hľadajte pozíciu zadáš jeden z týchto pojmov, určite nájdeš zaujímavé ponuky.

 

4. Ako si tu nájdem svoju ideálnu brigádu

Ponúkajú hlavne brigády a krátkodobé pracovné príležitosti. Ich ponuka je najväčšia a najaktuálnejšia na Slovensku. Ako sme už spomínali vyššie, chýba automatická ponuka pracovných pozícií. Bolo teda obtiažne zvoliť to správne slovo, ktoré vyhovovalo ponuke brigád, ktoré majú. Našťastie je možnosť spojiť sa s nimi či už cez Facebook alebo email, takže akékoľvek ťažkosti ti pomôžu rýchlo vyriešiť. Ďalej si môžeš zvoliť kraj, v ktorom prácu si hľadáš. Pri možnosti Rozšírené hľadanie máš možnosť zadať čas, od kedy do kedy máš záujem o prácu, či máš záujem o prácu v noci alebo cez deň a za akú hodinovú mzdu si ochotný/á pracovať. Pod filtrom je v čase písania článku uverejnených 1010 brigád, ktoré si môžeš zoradiť podľa odporúčania, najlepšie platených alebo od najnovších. Keď si rozklikneš konkrétnu ponuku, ktorá  ťa zaujala, je k nej stručný popis. Popis ťa informuje o tom, kde sa brigáda nachádza, termín nástupu, či ide o dennú alebo nočnú pracovnú dobu a nakoniec aj o tom, koľko si zarobíš. Ak máš záujem, klikneš na Zaujíma ma to a osoba, ktorej je pridelená táto brigáda, sa ti ozve pre viac informácií.

 

5. Prečo použiť práve tento portál?

Na portáli Junglee.sk je široký a relevantný výber brigád. Spolupracujú s významnými spoločnosťami, čo môže byť pre teba veľká výhoda. Môžeš počas brigádovania získať kontakty a možno aj odštartovať svoju budúcu kariéru. Po vytvorení účtu, ktorý ti zaberie len jedno kliknutie na klávesnici, ti budú chodiť pravidelne upozornenia na nové brigády, ktoré sa vyskytli v tvojom okolí a príležitosti, ktoré sú pre teba ako stvorené. Účet máš prepojený s Facebookom, takže nepotrebuješ vymýšľať nové heslo. Vďaka prepojeniu so sociálnou sieťou Facebook budeš stále v kontakte s pracovníkmi portálu, ktorí ti ochotne pomôžu s každým problémom, prípadne ak budeš mať ťažkosti s hľadaním brigády cez tento portál, urobia to za teba a ponuky, na ktoré sa budeš hodiť ti pošlú. Máš možnosť stretnúť sa s nimi aj tvárou v tvár, ich sídlo je na vysokoškolských internátoch Átriové domky blok L, na ich oficiálnej stránke je aj podrobný návod, ako sa tam dostať pomocou MHD.

 

6. Ponúka portál Junglee.sk aj brigády a práce na dohodu?

Počas roka 2019 ostávajú v princípe tri typy práce na dohodu. Dohodu je možné uzatvoriť na  vykonanie práce, pracovnú činnosť a dohodu o brigádnickej práci študentov. Rozdiely sú hlavne v možnostiach, koľko práce môže dohodár vykonať. Pri dohode o brigádnickej práci študentov sa môže uzatvoriť na maximálny rozsah prác v trvaní priemerne 20 hodín týždenne. Na portáli Junglee.sk sa orientujú hlavne na brigády a krátkodobé pracovné príležitosti. Ich ponuka je najväčšia a najaktuálnejšia na Slovensku.

 

7. A čo práca v zahraničí?

Nakoľko je leto za dverami, mladí ľudia sa začínajú zaujímať o prácu. Ich najväčší záujem sa orientuje na prácu v zahraničí. Hľadajú možnosti veľkého zárobku a dobrodružstva, ktoré na nich čaká za hranicami. Na tejto stránke sa však takéto ponuky práce nenachádzajú.

 

Zhrnutie

Na záver môžeme povedať, že online pracovný portál Junglee.sk je prehľadný, veľmi moderný a inovatívny portál na hľadanie si práce cez internet, ktorý je vhodný hlavne pre mladých ľudí, ktorý majú blízko k sociálnym sieťam. Ponúka veľké množstvo inzerovaných pracovných ponúk na Slovensku

 

 

 

 

 

 

  • Registrácia
    • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
    • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

02.11.2020

Máme pre teba novinku: Online životopis

Brigada.sk prináša ďalšiu zo svojich praktických služieb pre brigádnikov. Práve teraz je to nová služba na tvorbu online životopisov. Čo všetko v sebe skrýva a ako ti bude nápomocná?

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis