do:
Eur / hod.

Recenzia pracovného portálu SuperBrigady.sk

Recenzia pracovného portálu SuperBrigady.sk

30.04.2019

Na trhu práce má pomedzi online pracovné portály, kde sa dajú nájsť aj brigády či iné part time joby významné zastúpenie aj portál SuperBrigady.sk, o ktorom si povieme dnes viac v našej recenzii.

 

Tento online pracovný portál rovnako ako ostatné zverejňuje na jednom mieste ponuky pracovných miest rôznych spoločností z rôznych odvetví. V našej recenzii sa o tomto portáli dozvieš viac.

Čo nás pri voľbe online pracovného portálu zaujíma najviac?

 1. Ako uverejním pracovnú ponuku?
 2. Aká je prehľadnosť portálu?
 3. Ako si tu nájdem prácu?
 4. Čo ďalšie mi ponúka portál SuperBrigady.sk?
 5. Sú v ponuke portálu Superbrigady.sk aj pracovné ponuky pre študentov, mamičky na materskej dovolenke či pre dôchodcov?
 6. Nájdeme tu aj pracovné ponuky v zahraničí?

 

1. Ako uverejním pracovnú ponuku?

Superbrigady.sk sú súčasťou najväčšieho študentského portálu Zones.sk. Portál Zones.sk navštevuje obrovský počet mladých ľudí, až milión mesačne. Pre uverejnenie brigády je potrebná registrácia na pracovnom portály SuperBrigady.sk. Inzercia brigády na jeden mesiac stojí 9,8€ s DPH, pričom platba je vykonaná rýchlo a jednoducho cez SMS. Pravidelní inzerenti majú  možnosť zakúpenia výhodných balíkov. Na stránke nájdeš aj recenzie inzerentov, ktorí využili tento portál na spoluprácu. Všetky recenzie sú pozitívne a inzerenti odporúčajú spoluprácu.

 

2. Aká je prehľadnosť portálu?

Hneď pri otvorení stránky sa nám zobrazí prehľadný filter, v ktorom si môžeme zvoliť názov brigády, o ktorú máme záujem, vybrať si kraj, pričom pri každom kraji je uvedený počet pracovných ponúk. Najviac pracovných ponúk je uverejnených v Bratislavskom kraji. Vo filtri je možnosť voľby Brigády na doma, čo je dobré pre mamičky na materskej dovolenke či pre dôchodcov, ktorí si chcú trochu finančne prilepšiť. V prípade, že chcete pracovať len nejakú dobu, vo filtri je možnosť uvedenia dátumu, v ktorom máte záujem pracovať. Brigády si môžete zoradiť podľa najnovších, najpopulárnejších alebo podľa sponzorovaných.

 

3. Ako si tu nájdem prácu?

Vo filtri si zadáš názov brigády, o ktorú máš záujem a zvolíš si kraj, prípadne konkrétne mesto, v ktorom chceš pracovať. Po potvrdení zadaných kritérií sa ti zobrazia pracovné ponuky, pri ktorých je uvedený dátum uverejnenia. Po otvorení niektorej z ponúk sú pre teba uvedené všetky informácie, ktoré ťa môžu zaujímať,  ako sú náplň práce, ponúkaný plat, druh pracovného pomeru, termín nástupu, výhody, informácie pre uchádzača, požiadavky na uchádzača a informácie o spoločnosti. V popise práce je možnosť Reagovať na brigádu na stránke ...., ktorá ponuku inzeruje. Stránky, ktoré na portáli SuperBrigady.sk inzerujú pracovné ponuky, sú Profesia.sk, Junglee.sk (P.J.Servis) a BurzaBrigad.sk. Pri reakcii na brigádu sa ti zobrazí šablóna, do ktorej vpíšeš svoje údaje, nahráš životopis, či iné prílohy a odošleš.

 

4. Čo ďalšie mi ponúka portál Superbrigady.sk?

Pracovný portál Superbrigady.sk je naklonený prevažne študentom. Vytvára pre nich ďalšie portály, na ktorých sa študenti dozvedia mnoho pre nich dôležitých informácií. Prináša im portály ako sú:

Zones.sk – Referáty – najväčší študentský portál s referátmi. Nachádzajú sa tu rôzne aktuality zo sveta študentov, referáty a ťaháky pre študentov základných, stredných aj vysokých škôl zo všetkých študijných odborov, kalendár školských prázdnin a magazín, ktorý informuje študentov a dáva im rady ohľadom štúdia.

Zmaturuj.sk- na tejto stránke sú študentom dostupné maturitné testy všetkých predmetov aj s výsledkami, z aktuálneho roka, aj z rokov minulých, aby si študenti mohli precvičovať svoje vedomosti pred maturitnou skúškou.

Monitor9.sk – na tejto stránke sú žiakom dostupné monitor testy, ktoré sú určené pre žiakov 9. ročníkov základných škôl. Testy sú dostupné zo všetkých skúšaných predmetov, z aktuálneho roka aj z rokov minulých.

Testovanie5.sk – na tejto stránke sú žiakom dostupné testy, ktoré sú určené pre žiakov 5. ročníkov základných škôl. Testy sú dostupné z aktuálneho roka aj z rokov minulých.

HladnýŠtudent.sk – na tejto stránke sú zverejnené jedálne lístky na celý týždeň zo študentských jedální Eat and Meet, Venza, FEI a FIIT a Ekonóm a zo študentského bufetu FEI a FIIT.

Kurz-Euro.sk – na tejto stránke sú dostupné aktuálne kurzy mien ECB aj ostatných mien.

NájdiPSČ.sk – na tejto stránke si môžeš vyhľadať PSČ každej obce na Slovensku.

VýznamSlova.sk – na tejto stránke máš možnosť vyhľadať si význam cudzích slov

 

5. Sú v ponuke portálu Superbrigady.sk aj pracovné ponuky pre študentov, mamičky na materskej dovolenke či pre dôchodcov?

Zákon ti umožňuje dohodnúť sa so svojím zamestnávateľom, že môžeš pracovať na skrátený pracovný čas. To znamená, že v práci nestráviš týždenne 40 hodín, ale 20-30 hodín. Online pracovný portál Superbrigady.sk zverejňuje práce pre študentov, pričom v čase písania článku bolo uverejnených 949 voľných brigád. Brigády sú dostupné takmer z každého pracovného odvetvia, preto si prácu môže nájsť každý. V sekcii Brigády na doma sa nachádza v čase písania článku 25 voľných brigád. Brigády na doma sú zväčša orientované na prácu na internete a sú to krátkodobé, jednorazové možnosti privyrobenia si. Ak teda hľadáš prácu popri štúdiu, alebo popri materskej či na dôchodku, na tomto portáli je dostatok možností. Dosiahnutie dôchodkového veku neznamená, že si nemôžete ku dôchodku prilepšiť brigádou. Od roku 2018 to platí aj pre predčasných dôchodcov, pokiaľ pracujú na dohodu a ich ročný príjem nepresiahne 2400€. Mamičky na materskej si tiež môžu privyrobiť a neprísť pritom o materskú. Podmienkou však je, že nesmú na jednu zmluvu pracovať aj poberať materskú, a preto je dôležité zamestnať sa v inej firme.

 

6. Nájdeme tu aj pracovné ponuky v zahraničí?

Cestovanie za prácou mimo Slovenska je čoraz atraktívnejšie pre mladých ľudí, ktorí hľadajú zmenu, dobrodružstvo a hlavne lepšie pracovné a platové podmienky,  ktoré im pomôžu našetriť si na bývanie, auto či vlastné podnikanie bez nutnosti zobrať si od štátu úver či hypotéku. Online pracovný portál SuperBrigady.sk nemá v ponuke prácu v zahraničí.

 

Zhrnutie

Na základe vyššie uvedených informácií  môžeme zhrnúť, že portál SuperBrigady.sk je prehľadný, inzerenti s ním majú len dobré skúsenosti, má široké spektrum informácií dôležitých hlavne pre študentov. Ponúka veľké množstvo pracovných pozícií po celom Slovensku. Veľká škoda je, že neponúka aj prácu v zahraničí, nakoľko tento portál navštevuje mesačne až milión mladých ľudí, pre ktorých je práca v zahraničí lukratívna možnosť zárobku nielen na leto, ale aj na celý rok.

 

 

 

 

 • Registrácia
  • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
  • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

09.09.2019

Brigada.sk v denníku SME

Chceli by ste sa dozvedieť, ako ste tento rok dopadli, brigádnici? 

Boli sme oslovení autorkou článku Dianou Schniererovou o náš pohľad na situáciu brigádnikov za tento rok. Zvýšili sa platy? Ktorý kraj je najlepšie odmeňovaní? A ktoré brigády toto leto najviac zaujali? Dozviete sa v článku denníku SME...

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis