do:
Eur / hod.

Úspešní mladí podnikatelia

Úspešní mladí podnikatelia

31.10.2017

Tento článok ti prináša niekoľkých mladých ambicióznych ľudí, ktorí sú jednými z najmladších podnikateľov. Dúfam, že ťa inšpirujú a pomôžu ti uvedomiť si, že nikdy nie je príliš skoro na to, aby si mohol nasledovať svoje sny.

Catherine Cook

15-ročná Catherine Cooková a jej brat sa pozerali na ročenku a mysleli si, že by bolo dobré vytvoriť webovú stránku o sociálnych médiách postavenú na online verzii ročenky osoby. MyYearbook.com bol spustený a neskôr zlúčený s podporovanou webovou stránkou, ktorá umožňuje používateľom uverejňovať a robiť online kvízy. Do roku 2006 táto stránka získala finančné prostriedky vo výške 4,1 milióna dolárov a mala celosvetovo 3 milióny členov. Stránka prilákala množstvo inzerentov ako Disney a ABC. 


Willow Tufano

Willow Tufano je 14-ročná dievča z Floridy, ktorá pracuje v oblasti nehnuteľností. Florida bola tvrdo zasiahnutá recesiou a domy, ktoré kedysi predávali za 100 000 dolárov, sa začali predávať na aukciách za 12 000 dolárov. Tufano už zarobila nejaké peniaze tým, že vyčistila domy a predávala majetky na Craigslist. Takže keď predstavila myšlienku kúpiť si vlastný dom, matka jej poskytla podporu, ktorú potrebovala. Kúpili si dom, a za menej ako rok ho prenajímali za 700 dolárov mesačne. 


Fraser Doherty

Vo veku 14 rokov začal Doherty robiť džemy z receptov svojej babičky. Odišiel zo školy a prenajal si továreň pre 200 pracovníkov. V roku 2007 sa špičkový supermarket Spojeného kráľovstva obrátil na spoločnosť Doherty, aby predával svoje džemy u nich, čo viedlo k tomu, že jeho výrobky získali priestor v 184 predajniach. Odvtedy jeho spoločnosť naďalej rástla v celej Európe.


Jack Kim

Jack Kim je teenager zo Seattle, ktorý založil Benelaba, vyhľadávač, ktorý generuje darcovstvo. Kim v minulosti vytvoril niektoré vyhľadávacie nástroje a rýchlo sa tak naučil silu vyhľadávača. Podľa jeho slov, poslaním vyhľadávacieho nástroja je "uľahčiť a sprístupniť filantropiu." Po založení pravidla "bez dospelých" začal byť súčasťou jeho "startupovej neziskovej organizácie" nábor spolužiakov. 


Hart Main

Hart mal 14 rokov, keď prišiel s myšlienkou pánskych vonných sviečok. Stalo sa tak, keď sa hádal so svojou sestrou o dievčenských vôňach. Táto myšlienka sa stala celosvetovým úspechom. Do počiatočnej investície dal 100 dolárov, jeho rodičia vložili 200 dolárov a všetci spoločne pracovali na vývoji sviečok. Dostupné vône zahŕňajú: táborák, fajku, slaninu, piliny, čerstvú rezanú trávu a ďalšie. Značka ManCans sa stala populárnou.


Cameron Johnson

Cameron Johnson začal štart svojej kariéry vo veku 9 rokov, aby pozval na dovolenku svojich rodičov. O dva roky neskôr získal tisíce dolárov predávaním kariet prostredníctvom svojej spoločnosti, ktorú nazval Cheers and Sears. Vo veku 12 rokov zaplatil 100 dolárov za 30 plyšových hračiek svojej sestry a predal ich na eBay 10 krát drahšie. Potom kúpil bábiky priamo od výrobcu a mal zisk 50.000 dolárov za menej ako rok. Využil tieto peniaze na začatie internetového obchodu, ktorý priniesol 3 000 dolárov za mesiac v príjmoch z reklamy. 


Charlotte Fortinová

Charlotte je mladá absolventka strednej školy, ktorá nasledovala v podnikateľských krokoch jej otca i starého otca, keď sa rozhodla otvoriť svoj vlastný podnik nazvaný Wound Up. Inšpirovaná niektorými malými funky butikmi v Kalifornii, bol Wound Up otvorený ako obchod s odevmi pre ženy vo veku od 18 do 40 rokov. Obchod zahŕňa blúzky, šortky, sukne a šaty. Charlotte hovorí, že rýchlo vyrastala, stala sa oveľa viac zodpovednou a získala množstvo skúseností. Aj napriek tomu, že pracuje v priemere deväť hodín denne, je stále schopná udržiavať kontakt s blízkymi priateľmi.

 

 

U týchto inspirujúcich mladých majiteľov podnikov môžeš vidieť, že nezáleží na tom, ako starý či mladý si, ani na tom, aký veľký alebo malý je tvoj nápad. Úspech možno dosiahnuť rôznymi spôsobmi. Všetko, čo musíš urobiť, aby tvoje podnikateľské nápady kvitli, je nájsť nejakú podporu a vložiť do toho všetko.

  • Registrácia
    • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
    • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

30.03.2022

Poradňa pre zamestnávateľov inzerentov

Ako správne narábať s naším portálom a ako si získať, čo najviac brigádnikov? Poradňa nie je iba pre brigádnikov, ale i zamestnávateľov, ktorí to na našom portály ešte nepoznajú a potrebujú poradiť!

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis