do:
Eur / hod.

Recenzia online pracovného portálu Jooble.org

Recenzia online pracovného portálu Jooble.org

06.05.2019

Potrebuješ si nájsť prácu? Prinášame ti ďalšiu recenziu online pracovného portálu Jooble.org. Tento portál  je podobný  vyhľadávač ako Google, Bing či Jahoo. Medzi týmito vyhľadávačmi je jediný rozdiel, a to ten, že Jooble.org je zameraný na vyhľadávanie práce.

Tento vyhľadávač hľadá pracovné ponuky zverejnené na hlavných pracovných portáloch Slovenska. Vyhľadávanie, ktoré ti môže zabrať veľa času, dokáže Jooble vyhľadať za pár sekúnd. Patrí medzi top 10 spomedzi pracovných portálov vo svete a mesačne ho navštívi viac ako 500 000 ľudí.

O čo sa zaujímame pri voľbe online pracovného portálu?

 1. Ako na tomto portáli uverejním pracovnú ponuku?
 2. Ako si na tomto portáli vyhľadám pracovnú ponuku?
 3. Je portál prehľadný?
 4. Čo ďalšie mi ponúka portál Jooble.org?
 5. Sú ponúkané pracovné miesta vhodné aj pre študentov, dôchodcov či mamičky na materskej dovolenke?
 6. Nachádzajú sa tu aj zahraničné pracovné ponuky?

Ako na tomto portáli uverejním pracovnú ponuku?

Zverejnenie pracovnej ponuky na tomto portáli je zadarmo. Vytvorenie ponuky práce zaberie len sedem minút, pričom pracovná ponuka je časovo neobmedzená. Rovnako neobmedzený je aj počet pracovných ponúk, ktoré môžeš zverejniť. Bezplatné uverejnenie je dostupné po rýchlej registrácii. V prípade, že chceš, aby sa tvoja ponuka práce zobrazovala medzi TOP ponukami, zakúpiš si PREMIUM INZERÁT. Platí sa len vtedy, keď niekto na reklamu klikne a tvoju ponuku sponuku si prezrie. Inzerát bude zobrazený najvyššie so značkou TOP, čo spôsobí nárast počtu uchádzačov. Nakoľko inzerát na Jooble.org nie je obmedzený časom, môžeš ponuku kedykoľvek upraviť, zastaviť či vymazať.

Ako si na tomto portáli vyhľadám pracovnú ponuku?

Jooble.org ti ponúka základný vyhľadávač, do ktorého môžeš zadať názov pracovnej pozícielokalitu. Po zadaní hľadania sa ti na ľavej strane zobrazí rozšírený filter, v ktorom si môžeš nastaviť dátum zverejnenia ponuky. Môžeš označiť ponuky dnešné, do 3 alebo 7 dní či všetky dni. Vo filtri si môžeš nastaviť aj plat, o aký máš záujem, druh pracovného pomeru, ktorý by ti vyhovoval, vzdialenosť v km, podobné vyhľadávania a zamestnávateľa. Po vyfiltrovaní pracovný portál vyhľadá všetky ponuky práce, ktoré by ti mohli vyhovovať. Môžeš sa o pracovnú ponuku uchádzať prostredníctvom Jooble, pričom môžeš do formulára vložiť svoj životopis a použiť v texte predpripravenú formulku.

Je portál prehľadný?

Filter, ktorý je k dispozícii na pracovnom portáli Jooble.org je veľmi prehľadný, dá sa v ňom zvoliť každé kritérium, ktoré nám má pomôcť pri hľadaní práce našich predstáv. Na Jooble nájdeš všetky pracovné ponuky, voľné miesta a konkurzy, je popredným svetovým zdrojom pracovných ponúk. Po zadaní dotazu dostaneš výsledky zo všetkých pracovných portálov na Slovensku, ktoré budú vyhovovať tvojím požiadavkám. Jooble neustále pracuje na tom, aby bolo vyhľadávanie čo najjednoduchšie a vyvíja nové služby a funkcie.

Čo ďalšie mi ponúka portál Jooble.org?

Portál Jooble.org rovnako ako väčšina pracovných portálov ponúka pre uchádzačov o zamestnanie  možnosť zasielania pracovných ponúk na e-mail. Túto službu môžete kedykoľvek zrušiť a je bezplatná.  Pre inzerentov pracovných ponúk ponúkajú presmerovanie cieľového publika na stránky s ponukou práce inzerenta, aby mu pomohol vyťažiť maximum z jeho investície. Najrýchlejší spôsob publikácie pracovných ponúk inzerentov je poskytnutie XML-feedu pracovných ponúk, pričom sú dostupné aj inštrukcie ako na to.

Sú ponúkané pracovné miesta vhodné aj pre študentov, dôchodcov či mamičky na materskej dovolenke?

Dohodu je možné uzatvoriť na  vykonanie práce, pracovnú činnosť a dohodu o brigádnickej práci študentov aj počas roka 2019. Pri dohode o brigádnickej práci študentov sa môže uzatvoriť na maximálny rozsah prác v trvaní priemerne 20 hodín týždenne. Dohoda o pracovnej činnosti umožňuje vykonávanie pracovnej činnosti v rozsahu maximálne 10 hodín týždenne a dohoda o vykonaní práce sa môže uzatvoriť v prípade, ak rozsah práce nepresahuje 350 hodín v kalendárnom roku. Tieto podmienky vyhovujú dôchodcom, mamičkám na materskej dovolenke a aj študentom, ktorí si chcú privyrobiť. Online pracovný portál Jooble.org uverejňuje aj takéto ponuky práce. V ponuke filtra na Jooble.org je možnosť filtrovať pracovné ponuky na brigádu aj na čiastočný úväzok.

Nachádzajú sa tu aj zahraničné pracovné ponuky?

Nakoľko je vycestovanie za prácou do zahraničia atraktívne pre mladých aj starších ľudí na Slovensku, ktorí hľadajú lepší zárobok v zahraničí, táto otázka podstatná. Keďže online pracovný portál Jooble.org je celosvetový agregát, pracovné ponuky v zahraničí je možné vyhľadať pre konkrétnu krajinu rovnako, ako pracovné ponuky na Slovensku.

Zhrnutie

Po prejdení si našej recenzie môžeme povedať, že Jooble.org je prehľadný a obsahuje obrovské množstvo pracovných ponúk zoskupené z viac ako 830 pracovných portálov. Má prehľadný filter, vďaka ktorému si vysnívanú prácu nájdete za pár minút.

 

 

 

 • Registrácia
  • Ako brigádnik (hľadám brigádu)
  • Ako zamestnávateľ (ponúkam brigádu)
Get it on Google play

Aktuality

28.10.2020

Opäť sme mediálnym partnerom súťaží Študentská esej a Cena Ernesta Valka

Ako aj pominulé roky, aj tento sme sa rozhodli mediálne podporiť pisateľské súťaže Študentská esej a Cena Ernesta Valka. Tohto ročná téma? Môže byť Slovensko slušné ? alebo Ľudské práva, slobody a hranice ich limitácie v čase pandémie.

Čítať viac

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Pridaj si túto brigádu medzi

obľúbené, avšak najskôr sa

musíš prihlásiť na portáli

Ak sa chceš nahlásiť

na túto brigádu musíš

byť na portáli prihlásený

Nová brigáda

TOP brigáda

Občianska inzercia

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

najskôr sa však musíte

zaregistrovať a prilásiť.

Potrebujete brigádnika?
Zaregistrujte sa a pridajte
dopyt personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Pridávať brigádu môže

len zamestnávateľ :)

Zadať dopyt môže

iba zamestnávateľ :)

Vyhľadávať v databáze

brigádnikov môže iba

zamestnávateľ :)

Zverejnite svoju brigádu na portáli,

jednu môžete inzerovať zadarmo.

Potrebujete brigádnika?
zadajte svoj dopyt
personálnym agentúram.

Vyhľadajte si brigádnikov

v databáze životopisov,

služba je spoplatnená.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Objednajte si zobrazenie svojho
loga do pozície TOP
a zvýraznite svoju firmu.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zvýraznite si svoju brigádu

a označte ako ju TOP.

Zobrazí sa vám na

popredných miestach.

Táto funkcia je určená len

pre zamestnávateľov.

Zaregistrujte sa a požiadajte

o zaradenie do katalógu.

Číslo udáva počet brigád, ktoré sa vam aktívne zobrazujú zo všetkých vami zadaných brigád, s ohľadom na počet zaplatených inzerátov.

Číslo udáva počet brigád, ktoré ste si zadali do systému avšak nie všetky sa musia zobrazovať.

Číslo udáva počet vašich brigád označených ako TOP, ktoré sa zobrazujú na popredných miestach.

Objednajte si zobrazenie loga vašej spoločnosti

Vypočítaj si výplatu, dane a odvody

Inzercia brigád súkromných osôb. Vo výsledkoch vyhľadávania sa nezobrazia ponuky podnikateľov a právnických osôb (firiem).

Max. veľkosť súboru 2Mb. Povolené typy súborov: doc, docx, pdf, txt, rtf, odt

Na tomto mieste je možné reagovať na životopis